ifactive-min

Polskie biuro podróży – o nas

Jesteśmy grupą ludzi od lat związanych z Wyspami Kanaryjskimi. Mieszkamy tu i pracujemy w branży turystycznej od ponad 17 lat. Znajomość wysp, ich tradycji i panujących tutaj zwyczajów pozwoliła nam osiągnąć najwyższy z możliwych poziom usług, które pragniemy Państwu zaoferować.

  • Zajmujemy się turystyką aktywną, ekstremalną, eksploracyjną i poznawczą.
  • Pracujemy zarówno z grupami zorganizowanymi, jak i z turystami podróżującymi indywidualnie.
  • Organizujemy wyjazdy plenerowe i integracyjne, jak również zajmujemy się organizacją eventów, konferencji i sympozjów. Więcej informacji na Wyspy Motywacji
  • Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę.
  • Posiadamy zezwolenia Ochrony Środowiska na odbywanie wędrówek po terenach chronionych i Parku Narodowym Las Cañadas del Teide i Garajonay.
  • Posiadamy wpis do rejestru Izby Turystycznej na Teneryfie o numerze licencyjnym I-AV-0003258.1.
  • Działamy na archipelagach Wysp Kanaryjskich i Balearów, posiadamy wszystkie niezbędne licencje: C.I.F. – B-76667856

Jako ludzie aktywni i pragnący ciągle się rozwijać, w 2016 roku stworzyliśmy kolejny oddział naszej firmy ukierunkowany na nieruchomości. Sprawdź nasze oferty na Apartamenty Teneryfa

Jesteśmy licencjonowanym pośrednikiem w sprzedaży działek, domów, apartamentów. Jesteśmy także doradcami finansowymi, którzy wspierają i prowadzą inwestycje swoich Klientów. Dzięki wieloletniej obserwacji rynku nieruchomości na Wyspach Kanaryjskich możemy zaoferować Państwu najwyższy poziom usług. Gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta, profesjonalizm oraz bezpieczeństwo transakcji.