atrakcje wodne Teneryfa

Połów ryb Tambo

Wędkarstwo i połowy ryb to kolejne niecodzienne dyscypliny sportu, których spragnieni mogą spróbować podczas pobytu na Teneryfie.

Ocean Atlantycki jest bardzo bogatym akwenem, w którym żyją liczne gatunki ryb. Merliny, tuńczyki, barakudy, mureny to tylko jedne z najczęściej poławianych na wyspach ryb, a przecież lokalne restauracyjki kanaryjskie są pełne morskich przysmaków i owoców morza.

Zachęcamy gorąco do wypłynięcia profesjonalnym jachtem wędkarskim na 4 godzinne lub 7 godzinne rejsy połowów ryb. Oferujemy także możliwość wyczarterowania takiej łodzi na prywatne rejsy, a dla grup zorganizowanych i wędkarzy, proponujemy 3-5 dniowe Safari z pełnym wyżywieniem na pokładzie i napojami w cenie.

Podczas kilkudniowego Safari aż 9 godzin połowów dziennie miedzy wybrzeżem wysp Teneryfa i La Gomera. Każdy rejs jest prowadzony przez doświadczoną załogę i od lat mieszkającego tu kapitana. Maksymalna liczba uczestników rejsu to 6 osób.

Cena takiego safari do negocjacji w zależności od ilości osób.

Ceny wycieczek jednodniowych

Rejs Informacje Ceny
Rejs 1/2 dnia Czas trwania rejsu: 4 godziny
Godziny rejsu: 9:00 – 13:00 lub 13:30 – 17:30
75,00 € / osoba
Czarter prywatny Czas trwania rejsu: minimum 3 godziny
Godziny rejsu: do ustalenia
Maksymalna liczba osób: 10
150,00 € / h

Cena obejmuje transfer z i do hotelu. W cenie wliczone są zakąski na statku, napoje alkoholowe i bezalkoholowe podczas rejsu. W zależności od jednostki pływającej i portu wypłynięcia w wyjątkowych przypadkach mogą pojawić się suplementy ceny związane z transportem.

Dni wycieczek

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Dzień wyjazdu tour tour tour tour tour tour tour

Cena wycieczki obejmuje:

  • Transfer z i do hotelu
  • Cały sprzęt potrzebny do łowienia ryb
  • Przekąskę
  • Napoje chłodzące, soft drinki
  • Pełny pakiet ubezpieczeniowy NNW i OC